ΕΠΣ Καστοριάς: Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για τις αγωνιστικές στην Α’ & Β’ κατηγορία καθώς και στο κύπελλο

Κλήρωση Α’ Κατηγοριας

ΕΠΣ   –  1η  αγωνιστική
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ ΚΟΡΗΣΟΣ
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ.
   
   
   
ΕΠΣ   –  2η  αγωνιστική
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
ΚΟΡΗΣΟΣ ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
   
     
     
ΕΠΣ   –  3η  αγωνιστική
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΟΡΗΣΟΣ
   
   
   
ΕΠΣ   –  4η  αγωνιστική
ΝΤΑΗΛΑΚΗ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ.
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΚΟΡΗΣΟΣ ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
       
       
       
 

 

ΕΠΣ   –  5η  αγωνιστική
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΗΣΟΣ ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
       
       
       
ΕΠΣ   –  6η  αγωνιστική
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ.
ΝΤΑΗΛΑΚΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ ΚΟΡΗΣΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
       
       
       
ΕΠΣ   –  7η  αγωνιστική
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΚΟΡΗΣΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
       
       
       
ΕΠΣ   –  8η  αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. ΚΟΡΗΣΟΣ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
       
       
       
 

 

ΕΠΣ   –  9η  αγωνιστική
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ ΚΟΡΗΣΟΣ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ.
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
       
       
       
ΕΠΣ   –  10η  αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ
ΚΟΡΗΣΟΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
     
     
     
ΕΠΣ   –  11η  αγωνιστική
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΚΟΡΗΣΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ.
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ

Κλήρωση Β’ Κατηγορίας

ΕΠΣ   –  1η  αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ
ΛΕΥΚΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑ Β’
ΚΡΟΝΟΣ ΟΙΝΟΗ
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΑΓΣΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
       
       
       
       
ΕΠΣ   –  2η  αγωνιστική
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ ΚΡΟΝΟΣ
ΛΕΥΚΗ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΟΙΝΟΗ ΑΓΣΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ Β’ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ
       
       
       
       
ΕΠΣ   –  3η  αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. ΚΡΟΝΟΣ
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ ΛΕΥΚΗ
ΑΓΣΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ
ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ ΚΑΣΤΟΡΙΑ Β’
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ ΟΙΝΟΗ
       
       
       
       
ΕΠΣ   –  4η  αγωνιστική
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΛΕΥΚΗ ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΣΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.
ΚΑΣΤΟΡΙΑ Β’ ΟΙΝΟΗ
       
       
       
       
ΕΠΣ   –  5η  αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. ΑΓΣΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ ΚΑΣΤΟΡΙΑ Β’
ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ ΚΡΟΝΟΣ
ΟΙΝΟΗ ΛΕΥΚΗ
       
       
       
       
ΕΠΣ   –  6η  αγωνιστική
ΛΕΥΚΗ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ
ΚΡΟΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ Β’
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ ΟΙΝΟΗ
ΑΓΣΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.
       
       
       
       
ΕΠΣ   –  7η  αγωνιστική
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ
ΚΡΟΝΟΣ ΛΕΥΚΗ
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.
ΟΙΝΟΗ ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ Β’ ΑΓΣΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
       
       
       
       
ΕΠΣ   –  8η  αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. ΟΙΝΟΗ
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ ΚΡΟΝΟΣ
ΑΓΣΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΛΕΥΚΗ
ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ Β’ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
       
       
       
       
ΕΠΣ   –  9η  αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ Β’
ΛΕΥΚΗ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΚΡΟΝΟΣ ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΑΓΣΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ
ΟΙΝΟΗ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ

 

ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 

1ος Όμιλος

1η αγωνιστική   –  17 – 18 Σεπτεμβρίου 

ΚΑΣΤΟΡΙΑ Β΄- ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ

ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ

2η Αγωνιστική   –  24 – 25 Σεπτεμβρίου 

ΚΑΣΤΟΡΙΑ Β’ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ

ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ – ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ

3η αγωνιστική  –  01 – 02 Οκτωβρίου 

ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ – ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ

ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ Β΄

2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. – ΝΤΑΗΛΑΚΗ

ΚΟΡΗΣΟΣ –ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ

2η Αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. – ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ

ΝΤΑΗΛΑΚΗΑ – ΚΟΡΗΣΟΣ

3η Αγωνιστική

ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ – ΝΤΑΗΛΑΚΗ

ΚΟΡΗΣΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.

3ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

ΑΓΣΝ  ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

2η Αγωνιστική

ΑΓΣΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΓΣΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ

4ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. – ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ

Ρεπό ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ

2η Αγωνιστική

ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ.

Ρεπό ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ

3η Αγωνιστική

ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ – ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ

Ρεπό ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ.

*Οι δύο  πρώτες ομάδες από  κάθε όμιλο προκρίνονται στην β’ φάση

Προηγούμενο Άρθρο

Ο Α.Σ. Καστοριάς και ο Μιχάλης Βλάχος συμφώνησαν στην ανανέωση συνεργασίας τους

Επόμενο Άρθρο

Έκτακτο δελτίο επιδείνωσης καιρού

Τελευταία από Αθλητικά